ЦНАП Коршівської сільської ради надає адміністративні послуги за принципами: зручно, доступно, комфортно!

З 2018 року в Україні розпочалася Фаза впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією. Фаза впровадження передбачає підтримку створення та модернізацію центрів надання адміністративних послуг у громадах – партнерах  Програми «U-LEAD з Європою» в усіх регіонах України з метою надання якісних і доступних адміністративних послуг для населення і бізнесу.

Коршівська сільська  територіальна громада була учасником 4 раунду Фази впровадження цієї Програми. За підтримки Програми створено Центр надання адміністративних послуг Коршівської сільської ради та віддалене робоче місце у с. Жукотин.

Приміщення ЦНАП Коршівської сільської ради  складає - 113 м2, яке зоноване відповідно до вимог законодавства та пристосоване для осіб з інвалідністю. Силами громади було проведено капітальний ремонт приміщення (на виконання ремонтно-будівельних робіт було виділено  - 300 тис. грн. з сільського бюджету). Програмою «U-LEAD з Європою» забезпечено  ЦНАП сучасними меблями, комп’ютерною технікою, ознакуванням та програмним забезпеченням.

В центрі надання адміністративних послуг облаштовано  3 робочих місця адміністраторів, 1 робоче місце державного реєстратора та 1 віддалене робоче місце спеціаліста ІІ категорії в с. Жукотин. Для зручності суб’єктів звернень, в Центрі відвідувачі мають змогу скористатися вільним доступом до WI-FI та місцем для самообслуговування.

Особлива увага приділяється інтеграції до ЦНАП найбільш затребуваних адміністративних послуг, яка відбувається відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Адміністраторами ЦНАП надаються адміністративні послуги з таких питань:

• державної реєстрації актів цивільного стану;
  • реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
  • земельних питань;
  • місцеві послуги (благоустрій, житлові тощо);
  • послуги соціального характеру;
  • паспортні послуги (вклейка фотографії в 25, 45 років);
  • надання витягів з ДЗК про земельні ділянки, надання витягів про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки тощо.

В приміщенні ЦНАПу бажаючі можуть скористатися інформаційними стендами або отримати консультацію безпосередньо від адміністраторів.

Центр надання адміністративних послуг Коршівської сільської ради працює над впровадженням нових адміністративних послуг, вдосконаленням своєї роботи відповідно до вимог чинного законодавства, забезпеченням комфортного перебування відвідувачів та високою якістю обслуговування.

Основні переваги нашого  ЦНАП:

-   Орієнтація на потреби замовника послуги.

-   Запровадження принципу «єдиного офісу».

-   Оперативне надання послуг.

-   Розширені та зручні “прийомні години”, в тому числі робота без обідньої перерви.

-   Доступність інформації з різних джерел (стенди, телефон, сайт тощо).

-   Комфортні умови очікування та заповнення документів.