Інвестиційний паспорт

Коршівська об’єднана територіальна громада – край чарівної природи. Через село проходить залізнична дорога із Коломиї до Івано-Франківська та автомобільна дорога з Івано-Франківська-КоломиїЧеремхова на Обертин-Городенку. В Коршеві розміщено залізничну станцію «Коршів» та автобусну зупинку «Коршів».

Ви знайдете тут працелюбних та освідчених громадян, які своїми руками створюють затишні умови для проживання, спільними зусиллями розбудовують відкрите для інвестування, красиве, чисте, ошатне, затишне, безпечне, зелене європейське місто Коршів–село високої культури з активними, відповідальними жителями.

Для інтенсивного економічного розвитку Коршівська сільська об’єднана територіальна громада має багаті природні ресурси, вільні земельні ділянки і потуж ний трудовий потенціал. Екологічно чиста місцевість, заповідні території, мальовничі місця для відпочинку разом з відсутністю на території громади шкідливих виробництв – це наші переваги для розвитку індустрії відпочинку і туризму. Але ми шукаємо інвесторів не тільки для розвитку туризму, а й для розвитку промислових виробництв –тих, які не несуть загроз екології і ґрунтуються на інноваційних технологіях сучасної економіки знань.

Інвест паспорт громади