ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Поліцейський офіцер громади Анатолій Дем'янюк спільно з начальником служби у справах дітей Олесею Барасюк та начальником відділу соціальної роботи Аллою Досин відвідали родини, які опинились в складних життєвих обставинах

Контроль за родинами СЖО та станом дітей, які в них виховуються – є одним з пріоритетних напрямків роботи поліцейського офіцера громади. Такі сім'ї знаходяться в зоні постійної уваги поліцейських, і вони систематично їх перевіряють, щоб вчасно виявити проблеми та допомогти в їх вирішенні.

Поліцейський офіцер громади спільно з начальником служби у справах дітей та начальником відділу соціальної роботи відали п'ять родин СЖО на території Коршівської ТГ. Під час відвідування були перевірені умови проживання родин, зібрана інформація щодо поводження батьків з дітьми, їх побуту, спільного проживання.

Надалі ці родини перебуватимуть в полі зору поліції та соціальних служб з метою надання необхідної допомоги та контролю за виконанням батьківських обов’язків.

Поліцейські закликають: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду - не чекайте, доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером 102.