Кожна дитина - на контролі

23 березня  2021 року начальником відділу соціального захисту населення Коршівської сільської ради ТГ Аллою Досин спільно із поліцейським офіцером громади Анатолієм Дем'янюком здійснено виїзди у сільську місцевість з метою обстеження умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Завдання служб – разом підтримати, допомогти та надати роз’яснення щодо вирішення повсякденних життєвих проблем, що виникають у сім’ях.

Виїздом охоплено с. Казанів та с. Ліски.

В результаті відвідування родин обговорювались питання з членами сімей щодо: відповідального батьківства, підвищення виховного потенціалу батьків, поліпшення житлових умов для комфортного проживання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання, попередження сімейного неблагополуччя, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми та недопущення порушень прав дітей.

Наголошено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.