Повідомлення про оприлюднення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Коршівської сільської ради ТГ «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Коршівської сільської сільської ради».

Коршівська сільська рада ТГ повідомляє про оприлюднення проекту рішення Коршівської сільської ради ТГ «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Коршівської сільської ради ТГ» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту рішення. Відповідно до ст. 10, 12, 265-267, 269-289, 291-300 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами і доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коршівська сільська рада ТГ пропонує встановити на території Коршівської сільської ради ОТГ такі місцеві податки та збори:1.1. податок на майно в складі:1.1.1. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;1.1.2. транспортного податку;1.1.3. плати за землю;1.2. єдиний податок; 1.3. туристичний збір; та затвердити положення про кожен з цих податків та зборів.

Розробник регуляторного акту: завідувач сектору з юридичних питань Коцаба Уляна Дмитрівна ; відділ фінансів; відділ земельних відносин Коршівської сільської ради ТГ .

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 78240,Івано-франківська область, район,село Коршів, вулиця Шевченка, тел.0967051721, електронна адреса: korshivotg1@gmail.com

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ): проект регуляторного акту та АРВ розміщені на офіційному сайті Коршівської сільської ради ТГ (http://korshivska.gromada.org.ua/), а також з текстом проекту та АРВ можна ознайомитися у Коршівській сільській раді, що знаходиться у приміщенні Коршівської сільської ради (другий поверх).

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: з 01.04.2021 р. до 17 год. 15 хв. 01.05.2021 р.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі і подаються завідувачу сектору з юридичних питань Коршівської сільської ради ОТГ.