Дата: 14.10.2020 13:00

Ці знаменні свята здавна нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українським народом. Саме Пресвята Богородиця вважалася покровителькою та захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Адже своїми молитвами вона надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом та покривала нас від зла. Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу!

Однак, цей день водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України. Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні! Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави!

Бажаю усім мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

З повагою сільський голова ОТГ Ярослав Савчук!