Конкурс на заміщення вакантних посад служби у справах дітей Коршівської сільської ради

Дата: 05.01.2021 11:58

Коршівська сільська рада територіальної громади Івано – Франківської області  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника служби у справах дітей Коршівської сільської ради   – одна вакансія, спеціаліста служби у справах дітей  Коршівської сільської ради - одна вакансія.

Кваліфікаційні вимоги до начальника служби у справах дітей –  вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою,  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Кваліфікаційні вимоги до спеціаліста служби у справах дітей - громадянство України; освіта базова вища; стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року; досконале знання державної мови; володіння комп’ютером на рівні користувача.

Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в місцевому самоврядуванні, до якої додається резюме в довільній формі;
  • письмова заява щодо не застосування до особи заборон , визначених ч.3 або 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону  або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
  • заповнену особову картку (форми П-2 ДС) з відповідними додатками);
  • дві фотокартки розміром 4×6 см.;
  • копії документів про освіту;
  • копію військового квитка;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, подану на офіційному сайті НАЗК.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Документи подаються  у Коршівську сільську раду: с. Коршів, вул. Шевченка, 23 відділ загальної та організаційної роботи

Відповідальна за надання інформації про конкурс та прийом документів для участі у конкурсі - головний спеціаліст з кадрових питань Скора І.Я ( т. 096 711 52 12).