Коршівська громада вшанувала пам'ять Т.Г.Шевченка!

Дата: 10.03.2021 14:10

Шевченківські дні — добра нагода згадати настанови Кобзаря, підживити свій український дух його словом та порозмірковувати над цінностями, яких ми вчимося у Тараса Григоровича Шевченка. За традицією Коршівська громада щорічно вшановує світлу пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника. Сьогодні, 10 березня, роковини смерті українського поета, художника Тараса Шевченка. Він помер 160 років тому у Санкт-Петербурзі. Тарас Шевченко помер у 47-річному віці, наступного дня після свого дня народження – 9 березня. Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Тараса Шевченка та патріотів України, що в непросту історичну добу вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та клали за неї найдорожче – своє життя.