Разом проти булінгу!

Дата: 08.05.2021 14:52

Сьогодні, як ніколи зростає необхідність співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість сформувати у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення у складних ситуаціях, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Учні Лісківської та Жукотинської гімназій Коршівської сільської ради зустрілися з поліцейським офіцером громади Дем’янюком А.В. та представником ювенальної превенції Коломийського ВП ГУНП України Михайлюком П.В.

Під час зустрічі особлива увага була приділена питанню протидіі булінгу у дитячому середовищі та тому яка відповідальність передбачена за нього. Ліцеїстам роз’яснили, хто найчастіше стає жертвами булінгу та попередили до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля.

Також акцентували увагу і на кібербулінгу, так як молоде покоління більше свого вільного часу проводить в соціальних мережах.

«Ми радимо підліткам ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі і негайно інформувати вчителя, батьків або телефонувати в поліцію за номером « 102»», - зазначив Анатолій Дем‘янюк.

Діти із задоволенням фотографувалися з поліцейськими, розглядали поліцейську машину та інвентар. Зустріч залишила в ліцеїстів не тільки незабутні враження, а й підвищила правову грамотність.

#Разом_проти_булінгу #поліцейський_офіцер_громади #TCPO_Ukraine

#Я_ТУТ #поліція #ifpolice