До відома  фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які здійснюють господарську діяльність на території Коршівської громади

Дата: 11.05.2021 15:03

Відповідно Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області у 2021р. для підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації в період з 1 травня по 1 червня поточного року розпочинає перший тур прийому документів .

Заявки та документи приймаються в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації секретарем комісії за адресою: м.Івано-Франківськ , 21, каб 712 з 8:00 до 17:15 год.

Телефон для довідок: (0342) 55-22-09, 55-19-07,55-21-63

Порядок використання коштів розміщений за посиланням http://www.if.gov.ua/news/35474

ЛИСТ-Інформація