1 червня ввесь світ відзначає ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 12:35

1 червня ввесь світ відзначає ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міжнародне свято запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров'я дитини.

Коршівською сільською радою було організовано міні-свято для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
"Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю опікунську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів" - зазначив сільський голова Ярослав Савчук.

Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки серйозних суспільних проблем: криза сім’ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо. Пам’ятаймо, що головне для кожного малюка – увага, турбота і любов. Кожен з нас може ощасливити дитину, подарувавши частинку свого тепла, особливо тим, хто цього потребує найбільше!