Масштабна вакцинальна компанія

Дата: 28.07.2021 14:03

Масштабна вакцинальна компанія, що розпочалася два місяці тому набирає оберти. Мільйони людей у всьому світі вже встигли отримати щеплення проти COVID-19. Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19, тому для того, щоб зберегти своє здоров1я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення.

Україна відкриває останній -5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, га якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема, людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

В Коломийському районі функціонує пункт масової вакцинації населення за адресою м. Коломия, вул. Лермонтова, 3. Прийом здійснюється щоденно з 10:00 до 16:00 год. (контактні телефони 050 010 12 00, 067 010 21 03).

А також, на території громади функціонує пункт щеплення – Амбулаторія ЗП-СМ с.Коршів, вул. Шевченка, 24а, для вакцинації прикріпленого населення АЗПСМ с.Коршів та с.Л.Хлібичин.