ПОРЯДОК ДЕННИЙ на сесію. яка відбудеться 02.12.2021 р.

Дата: 23.11.2021 11:14

КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Восьме демократичне скликання

Шоста  сесія

(перше пленарне засідання)

Від 02 грудня 2021 року                                                                    с. Коршів

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до бюджету Коршівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу Прокопів М.М.

2.Про внесення змін до штатного розпису закладів освіти Коршівського ліцею, Ліснослобідської гімназії, Черемхівської гімназії.

Доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лазаренко М.В.

3.Про звільнення комунального підприємства «Коршівське комунальне підприємство» від сплати частини чистого прибутку (доходу) на 2022 рік.

Доповідає: сільський голова Савчук Я.Б.

4.Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Доповідає: завідувач сектору з юридичних питань Коцаба У.Д.

5.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стрижаковській О.І. ( в с. Казанів).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

6.Про добровільну відмову від права користування земельною ділянкою гр. Фуштей І.М. (в с. Черемхів).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

7.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фреюк О.Я. ( в с. Коршів).

8.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитрук О.І. ( в с. Черемхів).

9.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Курчій С.А. (в с. Богородичин).

10.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кнігніцькому М.С. (в с. Богородичин).

11.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Григорчуку І.В. (в с. Лісна Слобідка).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

12.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокопів М.Д. (в с. Богородичин).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

13.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жолобчуку Р.Р. (в с. Лісна Слобідка).

14.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боб’яку І.В. (в с. Лісна Слобідка).

15.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петруцяк М.Я. (в с. Ліски).

16.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лазаренко М.В. (в с. Богородичин).

17.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стрижаковського В.І. (в с. Казанів).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Досин Д.М., Досин М.І., Коцаба О.Д. (в с. Коршів).

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Плищук І.Г., Ткачук Н.Я., Ткачук П.Д., Ткачук С.П., Ткачук Т.П., Данилишин В.Я. (в с. Жукотин).

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Григорчуку І.В. (в с. Лісна Слобідка).

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Ніньовському М.П. (в с. Жукотин).

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Підкович Г.В. (в с. Черемхів).

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Плищук І.Г. (в с. Жукотин).

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчують право власності на землю гр. Мельничук Т.Д. (в с. Жукотин).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

25.Про внесення змін в рішення сесії від 18.03.2021 року № 164 – VIII/2021 гр. Лесюка В.М. (в с. Черемхів).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

26.Про внесення змін в рішення сесії від 11.09.2020 року № 292/IX – 2020 гр. Івасютин І.П. (в с. Жукотин).

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Ткачук С.В.

27.Про надання дозволу гр. Григорців Г.М. на погодження меж земельної ділянки без підпису суміжного землевласника (в с. Лісна Слобідка).

28.Різне.

Сільський голова                                                      Ярослав САВЧУК