Висловлюємо подяку

Дата: 29.12.2021 10:02

Керівництво Коршівської сільської ради висловлює особисту подяку за надану спонсорську допомогу  директору Філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» Кучеру В.В.

Приємно, що є ті, кому небайдужі проблеми нашої територіальної громади. До співфінансування долучилося підприємство Філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» і надав допомогу в розмірі 40 тисяч гривень. Кошти благодійників було спрямовано на роботи в селі Черемхів, а саме вуличне освітлення вул.Молодіжна, Прикарпатська та Чкалого.

Успішна реалізація цього соціально значимого проєкту була б неможлива без Вашої участі. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток нашої громади, цінуємо  Вашу підтримку, те що Ви не стоїте осторонь проблем нашої громади.

Бажаємо Вам і вашим колективам здоров’я, цікавих задумів і їх благополучних втілень, яскравих, значних подій, особистого щастя і подальшого процвітання компанії.