В Коршівській територіальній громаді біля центральної ялинки громади відбулося свято Коляди

Дата: 14.01.2022 15:58

У зимові свята український нарід дзвінкою колядою, щедрівками, вертепом і веселими маланкуваннями підтримує різдвяні традиції, прославляючи прихід у цей світ Спасителя. Дзвінко лунала коляда цьогоріч і у Коршівській ТГ. Протягом Різдвяних свят по усій громаді звучали пісні, віншування, відбувалися святкові вертепні дійства, а у Старий Новий рік від хати до хати водили Маланку.

Біля центральної ялинки в с.Коршів  лунали колядки та віншування зА участю  Коршівської дитячої музичної школи  та ансамблів клубів сіл  Коршівської територіальної громади. Виступаючі зичили здоров’я міцного, щастя, добробуту, благополуччя, мирного неба та  надії на краще життя.