До уваги жителів громади! Планове віключення світла

Дата: 18.01.2022 13:53

У зв’язку з плановими роботами 24.01.2022 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Казанів (вул.Б.Хмельницького, вул.Богуна, вул.Гребінки, вул.Колійова, вул.Коломийська, вул.М.Грушевського, вул.О.Довбуша, вул.Польова, вул.пров Коломийська, вул.С.Стрільців, вул.Шухевича, вул. Шухевича, вул. Колгоспна, вул. С.Стрільців, пров.Хмельницького, вул. Богуна, вул. Гребінки, вул.О.Кобилянської, вул. Коломийська, вул. Польова, вул. Б.Хмельницького, вул. Щорса)

- Коршів (вул.Залізнична, вул.Незалежності, вул.Т.Шевченка, вул.Яремчука, пров.пров. Незалежності, вул. Т.Шевченка, вул. Яремчука, вул.Б.Хмельницького, вул. Незалежності)

- Лісна Слобідка

У зв’язку з плановими роботами 25.01.2022 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Ліски (вул.Весела, вул.М.Грушевського, вул.Т.Шевченка, вул.Черемшини, вул. Т.Шевченка)Фото без опису