Дата: 28.03.2022 12:17

Інформацію щодо 17-ої Всеукраїнської благодійної акції  «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!», що проводиться для закупівлі діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху  у дитячі лікарні України можна отримати на офіційній інтернет-сторінці Фонду www.sercedoserca.com.ua. На кожному обладнанні, що куплено за кошти зібрані Фондом та передані у користування до лікарень має бути наліплено символ акції – червоне сердечко з написом «Серце до серця», діти  мають обслуговуватися  на цьому обладнанні абсолютно безкоштовно.  Не залишайтесь байдужими, підтримайте акцію, ваші кошти допоможуть дітям з вадами слуху (в тому числі - зумовленими воєнними діями Російської федерації) почути голоси світу!!!

РЕКВІЗИТИ ФОНДУ

1. АТ КБ "ПРИВАТБАНК» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327 ЄДРПОУ 34354227 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для ____________________ області

2. АТ "Кредобанк" IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для___________області