Шановні жителі громади!

Дата: 13.04.2022 09:07

15.04.2022 року у громаді буде проведено весняні роботи з благоустрою і впорядкування території населених пунктів Коршівської сільської ради до Великодніх свят!????????

Керівникам структурних підрозділів Коршівської сільської ради забезпечити обов’язкову участь всіх працівників у весняній толоці.

Нагадуємо, що мешканці багатоквартирних житлових будинків, власники магазинів, інших об’єктів приватного підприємництва, керівники установ та організацій відповідальні за дотримання належного санітарного стану на прилеглих територіях біля своїх будівель!????

Запрошуємо усіх небайдужих громадян, спільно з родинами, колективами, друзями, внутрішньо переміщених осіб долучитися до акції весняного прибирання та спільно зробити велику добру справу.????