Планове відключення світла

Дата: 14.06.2022 16:46

У зв’язку з плановими роботами 20.06.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Жукотин (вул.Л.Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Т.Шевченка, 4, 6, вул.І.Франка, 34, вул.Зелена, Коломийський район)
    - Коршів (вул.Горяни, вул.М.Грушевського, вул.Т.Шевченка, вул.Зелена, Коломийський район, 50а)

У зв’язку з плановими роботами 21.06.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Коршів (вул.Л.Українки, вул.Прикарпатська, вул.Прикарпаття, вул.Т.Шевченка, с. Коршів, 143)
    - Черемхів (вул.В.Чкалова, вул.Є.Коновальця, вул.Молодіжна, вул.С.Стрільців, вул.Українська, 83е, 65, вул.Р.Шухевича, Коломийський район, вул.М.Ірчана, 85а, вул.Миру, 92а, 87)