Інформаційна кампанія Управління Держпраці в області  «Виходь на світло!»

Дата: 21.07.2022 08:56

З метою забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням та з врахуванням Національного плану зниження рівня незадекларованої праці на 2022 рік Управління Держпраці в Івано-Франківській області на виконання доручення Державної служби України з питань праці, проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!» із залученням державних органів та соціальних партнерів.

В умовах повномасштабної війни одним з головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Кампанія «Виходь на світло!» – це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія реалізовується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці». Більше інформації можна дізнатися на сайтах Держпраці: https://dsp.gov.ua/ та www.pratsia.in.ua