Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 02.12.2022 12:56

01.12.2022 року відбувся круглий стіл за участю начальниці служби у справах дітей Барасюк Олесею, начальницею відділу соціальної роботи Досин Аллою, та іншими працівниками Коршівської територіальної громади з інспектором відділу привенції Коломийського РВП Боєчко Христиною та поліцейським офіцером громади Дем’янюком Анатолієм.

Основне завдання цієї зустрічі спільно привернути увагу до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

В рамках зазначеної акції працівниками поліції проінформовано працівників громади про те, що необхідно знати та як діяти, якщо ви постраждали або стали свідком воєнного злочину, проінформували про права людини і громадянина, що можуть обмежуватися в умовах воєнного стану та розповіли про особливості захисту прав дитини в умовах воєнного стану.

Кожний має право на захист життя та здоров’я!

Разом переможемо! 💪🏻🇺🇦

#police #ukraine