В Україні триває формування штурмових бригад в складі Міністерства внутрішніх справ

Дата: 10.03.2023 15:37

Вчора, 10 березня до Коршівської територіальної громади з робочим візитом завітали представники Національної поліції, Національної гвардії та військовий комендант Коломийського району.

Перед сесією Коршівської сільської ради за круглим столом гості розповідали депутатам, керівникам та працівникам структурних підрозділів громади про створену національну кампанію рекрутингу «Гвардія наступу»: час повертати своє.

Дана кампанія має на меті формування нових штурмових бригад у складі Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України, які звільнятимуть тимчасово окуповані території нашої держави від російської навали.

Присутніх поінформували як долучитися до лав обраної бригади, вичерпно відповіли на запитання щодо процесу формування підрозділів та їх комплектації, переваг служби у цих бойових формуваннях.

Нагадуємо, що приєднатися до рядів вмотивованих патріотів України для боротьби з російськими окупантами можна на сайті storm.mvs.gov.ua або ж у ЦНАПах області.

З нашої громади вже один доброволець проходить медичну комісію та в подальшому буде зарахований до штурмової бригади «Лють» .