Увага! Конкурс! Оголошуємо конкурс на кращий ескіз меморіального комплексу загиблим захисникам незалежності України, що були жителями Коршівської громади.

Дата: 14.03.2023 13:08

Відповідно до рішення сесії Коршівської сільської ради №845 від 10 березня 2023 року оголошується конкурс на кращу ескіз-ідею меморіального комплексу захисникам незалежності України (жителям Коршівської громади), що віддали своє життя в протистоянні з російським агресором від 2014 року. Конкурсні пропозиції приймаються до 10 вересня 2023 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні старших класів, студенти, художники, скульптори та інші громадяни України. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурсні матеріали стають власністю засновника конкурсу, не підлягають поверненню авторам, у зв’язку з подальшою участю в експозиційній та видавничій діяльності.

Конкурс проводиться з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління; вшанування пам’яті українського народу в боротьбі за волю та незалежність України на різних історичних етапах розвитку нашої державності; увіковічення пам’яті земляків, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет держави в роки російсько-української війни.

Основними завданнями конкурсу є:

- вибір кращого ескізу пам’ятного знаку;

- надання потенційним учасникам конкурсу можливості участі у процесі створення пам’ятника шляхом відкритої і публічної пропозиції суспільству свого проєкту.

Засновником конкурсу є Коршівська сільська рада.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:

• до конкурсу приймаються чорно-білі та кольорові ескізи.
  • конкурсні роботи надаються в електронному або друкованому варіанті, виконаному в одній зі стандартних графічних програм, та у паперовому варіанті у вигляді малюнків, виконаних від руки (формат А4, А3).

У представленому на Конкурс комплекті в електронному та паперовому варіанті повинні міститись:

- кольорове або чорно-біле рішення ескізу;

- текст пояснювальної записки щодо задуму майбутнього пам’ятника;

- відомості про автора/авторів.

Прийом та реєстрація конкурсних робіт проводиться у відділі освіти, молоді та спорту, культури, туризму Коршівської сільської ради. Електронна адреса: korshiv.osvita@ukr.net

Загальні критерії відбору переможців:

При оцінці робіт будуть враховуватися такі критерії:

- оригінальність;

- відповідність меті і завданням конкурсу;

- художній рівень представлених робіт.

При оцінюванні робіт можуть бути враховані й інші критерії.

Ескіз переможця буде втілений в життя із зазначенням автора у відповідно відведеному місці села Коршів.