Шановні мешканці с. Лісна Слобідка! Громадські обговорення «Проекту змін до генерального плану с. Лісна Слобідка Коломийського району Івано – Франківської області» відбудуться 26.04.2023 року об 14-00 годині

Дата: 24.03.2023 13:42

Шановні мешканці с. Лісна Слобідка!

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (далі - Порядок № 555), Коршівською сільською радою проводяться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації –  «Проект зміни до генерального плану с. Лісна Слобідка Коломийського району Івано – Франківської області».

Замовник: Коршівська сільська рада.

Розробник: ФОП О. Микуляк.

Підстава розроблення:  рішення Коршівської сільської ради «Про надання дозволу на коректуру генерального плану за межами населеного пункту                          с. Лісна Слобідка» від 28 травня 2021 року № 257-VIII/2021.

З містобудівною документацією можна ознайомитися з 24.03.2023 року по 25.04.2023 року (включно) у приміщення Коршівської сільської ради і на офіційному веб-сайті Коршівської сільської ради у розділі  "Генеральний план".

Контактна особа – Іван Михайлович СІКОРА, заступник сільського голови, телефон – (067)-992-10-80.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до містобудівної документації мають право:

•  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

• юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

• власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

• представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

• народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

• 78240, с.Коршів, вул.Шевченка, 23, Коломийського р-ну., Івано-Франківської обл.;

• e-mail: korshivotg1@gmail.com

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації відбудуться 26.04.2023 року об 14-00 годині в приміщення Ліснослобідського старостинського округу, с.Лісна Слобідка, вул.Центральна, 45 А.