Напередодні відзначення Великодня Світлана Онищук вкотре нагадала про важливість дотримання усіх безпекових заходів

Дата: 17.04.2023 11:48

Цього року, як і минулого, ми знову відзначатимемо Воскресіння Христове в умовах воєнного стану. Тому маємо пам’ятати й дотримуватися усіх вимог. На цьому акцентувала увагу голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Посадовиця наголосила, що відповідно до рішення Ради оборони області комендантська година на Прикарпатті триває з 00:00 до 5:00 ранку. Протягом цього часу не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без спеціальних перепусток і документів, що посвідчують особу. «Для кожного з нас Великдень – це час молитви до Господа у храмах та церквах нашого краю. Щоб богослужіння пройшли із дотриманням усіх безпекових заходів, ми поспілкувалися із представниками релігійних конфесій області. Вкотре звертаюся до всіх прикарпатців: подбайте про свою безпеку. Не ігноруйте повітряних тривог, дотримуйтесь правил комендантської години, адже для ворога немає нічого святого», - зазначила очільниця області.

Також Світлана Онищук закликала вірян у молитві згадати кожного нашого Захисника і Захисницю, завдяки яким ми маємо змогу відвідувати богослужіння і разом з родиною відзначати Воскресіння Христове.