Привітання голови Коршівської сільської ради Ярослава Савчука з днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 09:12

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Цього року в Україні питання безпеки дітей набуло особливого значення. За останні три місяці наші діти, на жаль, відчули на собі, що таке повітряна тривога, бомбосховище, біженці, війна... Внаслідок війни загинуло понад дві сотні діток, удвічі більше отримали поранення, мільйони змушені втікати закордон, аби зберегти життя.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Наш святий обов’язок – зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, уберегти, захистити, забезпечити їх радісне й безхмарне дитинство.

Нехай здійсниться кожна дитяча мрія! Нехай усі дітки будуть радісними та щасливими, а ваші родини міцними, надійними і люблячими.

Разом переможемо! Все буде Україна!