Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Щебінь з природного каменю фракція 20-40,  щебінь з природного каменю фракція 10-20 код 14210000 - 6

Дата: 06.06.2023 09:57

Коршівська сільска рада

Коломийського району Івано-Франківської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Коршівська сільська рада, 78240, Україна, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Коршів вул.Шевченка,32; код за ЄДРПОУ 04356863; орган місцевого самоврядування

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником  та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: Щебінь з природного каменю фракція 20-40,  щебінь з природного каменю фракція 10-20 код 14210000 - 6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-02-011064-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: якісні характеристики визначено на підставі діючих стандартів для зазначеного предмета закупівлі: ДСТУ Б.В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій цільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт. Технічні умови» відповідно до своєї марки; ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги».

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та доцільності закупівлі: На виконання рішення сесії №841-VIII/2023 від 10.03.2023 «Про внесення змін до бюджету Коршівської сільської територіальної громади»  Коршівська сільська рада вирішила здійснити закупівлю.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 3 188 000 грн 00 коп з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався депутатами Коршівської сільської ради, робочою групою створеною розпорядженням сільського голови №46 від 24.05.2023 року Коршівської сільської ради методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснювався пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься в мережі інтернет у відкритому доступі. Окрім того, був проведений аналіз закупівель аналогічного товару через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «ProZorro», а також шляхом надсилання запиту цінових пропозицій до потенційних постачальників.