Обов’язковість сплати податку за землю!

Дата: 19.06.2023 11:58

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок,  що розташовані на території  Коршівської сільської ради

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати податку за землю!

Розпочалася сплата земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення.

За несплату земельного податку та орендної плати Ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею. Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів шкільної та позашкільної освіти та ін.

Просимо звернутися в Коршівську сільську раду  (с.Коршів, вул.Шевченка, 23)  або до  старост населених пунктів громади  для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку.

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись з підтверджуючими документами (при наявності) до відділу земельних відносин Коршівської сільської ради. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.