Акція "Незламна мужність поколінь",

Дата: 31.07.2023 08:46

28.07.2023 року  Коршівська громада прийняла естафету проведення обласної мистецько-патріотичній акції "Незламна мужність поколінь", яка організовується для прославлення захисників України. В рамках акції було представлено літературно-музичну композицію та виставку дитячих патріотичних малюнків "Україна переможе".

В результаті благодійного збору коштів, який було проведено впродовж акції, вдалося зібрати 17 001 грн. Дані кошти буде спрямовано на потреби 77-го окремого батальйону територіальної оборони.

Величезна вдячність всім хто долучився до допомоги в організації даного заходу, всім хто поділився частинкою своєї щирої творчої душі зі сцени, всім хто не пошкодував свого часу і прийшов підтримати наш "мистецький фронт", всім хто виявив бажання допомогти нашим захисникам.

Разом ми сила! Слава Україні!