Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 01.08.2023 16:06

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:

начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - 1 штатна одиниця,

державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Коршівської сільської ради 1 штатна одиниця,

головного спеціаліста відділу соціального захисту населення 1 штатна одиниця, спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку 1 штатна одиниця

Документи приймаються до 30.08.2023 року.

Вимоги до претендентів на вакантні посади:

Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – 1(одна) штатна одиниця:  громадянство України,  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше 2  років. Вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова). Вміння працювати з людьми та документами. Вільне володіння комп’ютерними програмами.

Державного реєстратора  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Коршівської сільської ради – 1(одна) штатна одиниця: громадянство України, знання державної мови, знання чинного законодавства України, вища освіта за спеціальністю право, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року, успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Головного спеціаліста відділу соціального захисту населення1(одна) штатна одиниця: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння українською мовою, знання Конституції України, Законів України, вільне володіння комп`ютером.

Спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку – 1(одна) штатна одиниця: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільно володіти державною мовою. Вільне володіння комп’ютерними програмами.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію військового квитка (для військовозобовязаних)
  • копію документа про вищу освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи;
  • 2 фотографії 3×4;
  • заповнену особову картку встановленого зразка;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
  • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються  в Коршівську с/р : с. Коршів, вул. Шевченка, 23 відділ загальної та організаційної роботи

Відповідальна за надання інформації про конкурс та прийом документів для участі у конкурсі - головний спеціаліст з кадрових питань Скора І.Я.                т. 068 620 24 55.