Обласна культурно-мистецька акція «Незламна мужність поколінь»

Дата: 29.07.2023 10:19

28 липня 2023 року в Коршівській територіальній громаді проведена обласна культурно-мистецька акція «Незламна мужність поколінь». Акція проходила у актовій залі аграрного ліцею, переповненій глядачем. У фойє була представлена виставка дитячих малюнків, оформлена фото зона із живих квітів. Творчу частину акції реалізували: молодіжний хор церкви Успіння Пресвятої Богородиці, вокальні ансамблі – працівників культури (керівник Тетяна Черкас), «Лісківчанки» клубу с. Ліски, «Переспів» клубу с. Лісна Слобідка, «Рожевий цвіт», «Любисток», дуети у складі – Оксани Бабів, Ярослави Берлад, Оксани Кучеренко та Інни Рачковської, солісти- Інна Рачковська, Тетяна Дмитрук, Яна Панчак, Влад Кащук, Валерія Макух, читці: Захар Прокопів, Вікторія Мосійчук, Надія Мельник, Катерина Бойчук, о. Василь, колективи Коршівської ДМШ – духовий оркестр ( керівник Ігор Микуляк), оркестр народних інструментів (керівник Марія Періг), зведений хор (керівник і концертмейстер Галина Венгринюк), тріо скрипалів у складі: Вероніки Мельничук, Вікторії Дубинської, Антоніни Куничак (керівники Любов Гелетюк, Оксана Кисіль). В рамках акції презентувалася поетична збірка «Коли ревуть гармати», члена Національної спілки письменників України, Івана Війтенка. Сценарій концертної програми підготувала Мар’яна Лазаренко, ведучі – Інна Рачковська, Яна Панчак. Дійство благословили парохи місцевих церков.Учасників акції привітали: голова Коршівської ТГ Ярослав Савчук, працівники НМЦКіТП Валентина Яковишина та Марія Мрочко.