Дата: 06.10.2023 16:25

Коршівська сільська рада

Назва предмета закупівлі

Природний газ

(Код ДК 021:2015 –09120000-6: Газове паливо)

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-10-06-006170-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Замовник здійснює закупівлю природного газу як товарної продукції у відповідності до п. 31 ч. 1 ст. 1 закону України “Про ринок природного газу”.

Умови постачання природного газу Замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

– Закону України «Про ринок природного газу»;

– Правилам постачання природного газу, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2496.

Закупівля здійснюється для газозабезпечення об’єктів Споживача –  Коршівської сільської ради  безперервно, цілодобово в опалювальний період.

0бсяг   закупівлі становить — 14 360 метрів кубічних

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторисних призначень  на 2023 рік, а також визначена аналізом споживання Коршівською сільською радою природного газу за період жовтень 2022 року по грудень 2022 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі

237 713,86 UAH з ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі відповідно до  методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275.

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції.