ДЕКЛАРУВАННЯ ВІДНОВЛЕНО! ЩО ДАЛІ?

Дата: 13.10.2023 12:17

ДЕКЛАРУВАННЯ ВІДНОВЛЕНО! ЩО ДАЛІ?

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ, яким відновлено декларування та функції НАЗК з перевірки декларацій. Детально про основні положення Закону, як вони вплинуть на декларантів, терміни кампаній декларування, відкриття публічного доступу до Єдиного державного реєстру декларацій з урахуванням безпекових аспектів та нові інструменти від НАЗК для декларантів розповіли журналістам Артем Ситник, заступник голови НАЗК, та Юлія Кулікова, керівниця Управління проведення повних перевірок НАЗК.

Детальніше читайте за посиланням (cutt.ly/UwmJQxgh) або дивіться в записі брифінгу українською (cutt.ly/FwmKKSqw) та англійською (cutt.ly/NwmKLsnU)

Нагадуємо, що відповіді на всі запитання ви можете знайти у Базі знань НАЗК (https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/), а отримати додаткову консультацію направивши офіційного листа на електронну пошту info@nazk.gov.ua або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94.