Місто Добра – це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільшим в Україні і наразі немає аналогів.

Дата: 29.11.2023 10:14

Благодійний фонд «Місто Добра»: м. Чернівці, вул. Річна, 10

З 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» функціонує реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю, а саме дітей, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків(опікунів, піклувальників), або дітей, які мають складні діагнози і потребують паліативного лікування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно. Місто Добра  готове надавати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Для уточнення або додаткових запитань звертайтесь:

Телефонуйте +38 (099) 2000 103

Пишіть на електронну адресуcityofgoodnessua@gmail.com