Вітаємо зі святом сильних та непохитних!

Дата: 06.12.2023 10:04

Вітаємо зі святом сильних та непохитних!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

Ми вдячні усім захисникам та захисницям, які щоденно докладають зусиль, ризикують і стоять за нашу правду, волю і незалежність та цілісність України.

Наші захисники та захисниці навіть ціною власного життя і здоров’я продовжують здобувати свободу для Українського народу, виборювати право на існування нашої держави.

Ми віримо у вашу силу й незламність та щиро вдячні усім військовослужбовцям Збройних Сил України за вірність Присязі, сумлінне виконання військового обов’язку, сміливість, відвагу, самопожертву й непереможний характер, який ви щодня демонструєте.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг, тих, хто ціною свого життя тримав оборону та ніс наш прапор перемоги.

Сьогодні військові Збройних сил України є прикладом самовідданості та героїзму для нашої молоді, для кожного громадянина України.

Вдячність та шана захисникам і захисницям України!

Дякуємо за щоденні дива!