Дата: 13.12.2023 16:01

28.12.2023 о 11:00 год відбудуться громадські слухання у громадській приймальні  Коршівської сільської ради, за адресою: село Коршів, вул. Шевченка, 23, на тему: "Про обговорення детального плану території по вул. Центральна в с. Лісна Слобідка, Коломийського району, Івано-Франківської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з особистого селянського господарства на дві земельні ділянки: для будівництва автомийки з магазином і для будівництва садибного житлового будинку.для подальшого використання".

Терміни ознайомлення з проектом – до 27.12.2023р. включно. Інформація за телефоном (03433) 66469. Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Коршівської сельскої ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.