Карітас Коломия

Дата: 17.04.2024 19:25

⛪️Великдень - особливе свято, яке ми з Вами з нетерпінням чекаємо кожного року, щоб почути довгоочікуване «Христос Воскрес!» та провести час за родинним столом.

😢Та, на жаль, деякі люди, з певних причин, залишаються на обрії свого життя наодинці. Для них великодній кошик і святковий сніданок можуть бути недосяжними радостями. Таким людям особливо важко в ці святкові дні, тож наш благодійний фонд традиційно організовує для них передвеликодню акцію.

📍Ця ініціатива призначена для тих, хто має гостру потребу і потребує підтримки.

☺️Отримати допомогу можуть ті, хто не отримував її від фонду "Карітас Коломия" протягом останніх чотирьох місяців, а також відповідають категоріям вразливості:

✔️ особи з інвалідністю (1 та 2 групи), ✔️люди похилого віку у складних обставинах,

✔️багатодітні сім'ї з дитиною з інвалідністю,

✔️багатодітні сім'ї, де діти виховуються без одного з батьків,

✔️ сім'ї загиблих військових.

🧺До 25 квітня Вам потрібно прийти на рецепцію офісу БФ «Карітас Коломия». З собою потрібно мати документи, що посвідчують особу, а також документи, які підтверджують приналежність до категорії вразливості.

💓Також принагідно закликаємо небайдужих підприємців та людей доброї волі долучитися та пожертвувати продукти.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!🇺🇦